shaffaf
24 اسفند 1401 - 09:59

انجام ۲۷ مأموریت آتش نشانی در چهارشنبه سوری/شب کم حادثه‌ای داشتیم

بیرجند-رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند با اشاره به اینکه ۲۷ مأموریت آتش نشانی طی چهارشنبه آخر سال داشتیم، گفت: همکاران ما نسبت به چهارشنبه سوری های قبل شب کم حادثه تری پشت سر گذاشتند.

علی حیاتی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در شب چهارشنبه آخر سال و به عبارتی مرسوم چهارشنبه سوری سال جاری همکاران ما در آتش‌نشانی شهرداری بیرجند به ۲۷ مأموریت عملیاتی اعزام شدند.

رئیس سازمان آتنشان و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند با اشاره به اینکه ۲۳ مورد از مأموریت‌ها مربوط به لاستیک سوزی بوده است، بیان کرد: دو مورد هم واژگونی خودرو داشتیم که صدمات شدیدی به همراه نداشت.

حیاتی ادامه داد: در روستای رقویی (از روستاهای اطراف بیرجند) نیز یک درخت آتش گرفته بود که خود مردم بومی روستا آتش را اطفا کردند.

وی با بیان اینکه در سال دو نیمه شب بعد از چهارشنبه سوری نیز یک اتاق کامیون آتش گرفته بود که در آمار بعد از چهارشنبه سوری محاسبه می‌شود، بیان کرد: آتش سوزی یک سرسره در خیابان رضوی ۷ بیرجند نیز داشتیم.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند با بیان اینکه امسال همکاران آتش‌نشان ما نسبت به چهارشنبه سوری‌های سال‌های قبل شب کم حادثه تری را پشت سر گذاشتند، یادآور شد: این مورد نشان از آگاهی و فهم مردم شهرستان بیرجند و خراسان جنوبی و اقدامات خوب فرهنگی رسانه‌ها بوده است.

حیاتی افزود: از این بابت از همه شهروندان عزیز بیرجندی که با همکاران آتش‌نشانی همیاری کردند، تشکر می‌کنم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1094077