shaffaf
02 بهمن 1401 - 13:05

آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در ایلام ۴ مصدوم بر جا گذاشت

ایلام-مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام گفت:آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در ایلام ۴ مصدوم بر جا گذاشته است.

نصرت الله لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر از اعزام نیروهای ایستگاه‌های ۲ و سه در پی گزارش آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی خبر داد و اظهار داشت: این آتش سوزی در یکی از واحدهای مجتمع ۱۵ واحدی در بلوار خرم رودی شهر ایلام رخ داد و باعث سرایت حجم زیادی از حرارت بالا و دود به دیگر واحدهای ساختمان شد.

وی با اشاره به مصدومیت تنفسی و سوختگی برای چهار نفر از ساکنان مجتمع، افزود: حضور سریع و به موقع نیروهای آتش نشانی باعث مدیریت و کنترل وضعیت ساختمان شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام یادآور شد: با توجه به اینکه این حادثه صبح امروز رخ داد و بیشتر ساکنان مجتمع با وحشت و سراسیمگی ناشی از حجم بالای دود و حرارت از خواب بلند شده بودند احتمال افزایش مصدومان وجود داشت.

لطفی در ادامه گفت: حضور سریع و به موقع نیروهای آتش نشانی و صحبت‌های آرامش بخش روانی با ساکنان مجتمع و تزریق آرامش کلامی به آنها موجب مدیریت وضعیت شد و مصدومان حادثه نیز توسط نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 990341